icon
icon

Kanallarımızda 2145 kişi sohbet ediyor

Önceki Yazıyı Okuyun

Eklenme Tarihi

9/Şubat/2018

Yorum Sayısı

2

Okunma Sayısı

66

Sonraki Yazıyı Okuyun

admin Hakkında ;

Vatansohbet

Selam Arkadaşlar öncelikle Makaleme hoşgeldiniz. Vatansohbet Sunucusunu acmiş bulunmaktayim. Sunucu Sohbet Sitesi olarak cok Eskilerden beri acikti.

ücretsiz sohbet odalari.

Domaini düşürmedim ve ortaya tekrardan gelmeye karar verdim. Sohbet Sitesi olarak Sunucumu Aktif ettim. Sunucu içersinde toplam 8 Sohbet Sitesi bulunmakta.

Evet arkadaslar Vatansohbet Eski Kullanicilarini aramizda görmek isteriz. ben bu ise güzel bi şeyle başladim ve sizlerinde desteklerine ihtiyacim var. toplam Sunucularimin isimleri şöyle. Sohbetelit Sohbetbal gibi gibi /Motd yazdiginizda görüceksiniz zaten.
Sunucum ücretsizdir ve hep öyle kalicaktir. toplam 2 adet Mobil girişim bulunamkta sizlerin daha rahat Sohbet etmesi için elimden geleni yapmaya hazirim. Sunucum içersinde güvene bilicegim insanlara ihtiyacim var. Sizlerinde büyük desteklerini bekliyorum dedigim gibi ben bu Sohbet Sitesini tamamen sohbetten zevk almak için.

Böyle bi bi Sunucu Acmaya karar verdim herşey sizler için 7/24 Sohbetin saglandigi tek yer Caniniz mi Sıkıldı iş yerinde evden uzaklaşmakmi istiyorsunuz veya ben bu işin bagimlisiyimmi diyosunuz o zaman tam yerindesiniz Ücretsiz Sohbet Olan Sunucumuz siz degerli Kullanicilarimiza bu Sohbet Progam’ini Kurduk Sunucu içersinde Google Play Store Uygulamamiz bile vardir ilerliyen vakitlerde Google Play Store de bu uygulamamizi görebilirsiniz ve sitemizdeki linklerden gönül rahatliyla indire bilirsiniz herhangibi Trojen veya virüs beslememekte 7/24 Radyomuzda Dj arkadaslarin bulundugu ve Sohbetin bulundugu tek yer. Siz degerli gönül dostlarimizi bu kanalımıza bekliyoruz.

ALLAHA Emanet Olun. Vatansohbet